Evli şirket müdürü, garajda hapsettiği genç kızın ellerini kelepçeleyerek defalarca tecavüz etti

Rusya’da evli şirket müdürü 39 yaşındaki Sergei Sveshnikov isimli şahsın, sosyal medyadan tanıştığı 23 yaşındaki Elizaveta Babikova isimli kıza tecavüz iddiasıyla tutuklanması çok konuşuldu. Sveshnikov isimli şahıs, garaja kilitleyerek, ellerini kelepçelediği genç kadına 10 gün boyunca tecavüz etmekten yargılanıyor.

“İÇ ÇAMAŞIRIMI İNDİRMEMİ SÖYLEDİ”

Genç kadın Elizaveta Babikova’nın da olayla ilgili ifadeleri ortaya çıktı. Sveshnikov ile ilk kez buluştuğunu ve adamın kendisini siyah bir cip ile aldığını anlatan genç kadın, bir süre ilerledikten sonra durakta durduklarını ve adamın kendisine iç çamaşırını soyması yönünde istekte bulunduğunu söyledi.

Evli şirket müdürü, garajda hapsettiği genç kızın ellerini kelepçeleyerek defalarca tecavüz etti

BIÇAK ÇIKARIP, DİRENDİ

Babikova, cinsel ilişkiye girmek istemediğini ve bu durumu da ona söylediğini ifade etti. Genç kadın, adamın diretmesinin ardından bir bıçak çıkardığını ve kendisini savunduğunu belirtti.

KELEPÇELEYEREK KAÇIRDI

Babikova, Sveshnikov’un bir anda cebinden kelepçe çıkardığını ve ellerini kelepçelediğini söyledi. Daha sonra genç kadını garaja götüren adam, burada günlerce tecavüzde bulundu. Genç kadın, polis ekiplerinin takibi ve çalışması sonucu kurtarıldı. Evli müdür, ilerleyen günlerde mahkemeye çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.