Fransa Cumhurbaşkanı Macron’a yumurta atan 19 yaşındaki genç akıl hastanesine kaldırıldı

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron‘a yumurta atan 19 yaşındaki öğrenci akıl hastanesine kaldırıldı. Independent’in haberine göre savcılar yaptığı açıklamada, Macron’a yumurta fırlatan 19 yaşındaki öğrencinin psikiyatrik bir değerlendirmeye tabi tutulduğunu ve muayeneden sonra bir akıl hastanesine kaldırıldığını duyurdu.

YUMURTA MACRON’UN OMZUNDAN KIRILMADAN GEÇMİŞTİ

Dün Lyon’daki uluslararası bir gıda fuarına katılan Macron’a fırlatılan yumurta omzundan kırılmadan geçmişti. Lyon savcıları, yumurtayı atan gencin gözaltına alındığını ve ”kamu yetkilisi konumundaki bir kişiye saldırı” suçundan soruşturma başlatıldığını bildirmişti.

YÜZÜNE TOKAT DA YEMİŞTİ

Macron, Haziran ayında benzer bir olayda yüzüne tokat yemişti. Macron, diğer Fransız cumhurbaşkanları gibi, özellikle Nisan ayında Fransa’da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri için kampanyalar ısınırken, halkla bir araya gelmekten hoşlanıyor. Macron henüz adaylığını açıklamadı, ancak açıklaması bekleniyor.

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a yumurta atan 19 yaşındaki genç akıl hastanesine kaldırıldıHaberler.com – Son Dakika Haberleri Erdem Aksoy Erdem Aksoy Gündem Editörü Haberler.com – Son Dakika Haberleri İçeride Hiroşima'ya atılanın 200 katı kadar büyük atom bombası var! Sır gibi saklanan ada Google'da da gözükmüyor

İçeride Hiroşima’ya atılanın 200 katı kadar büyük atom bombası var! Sır gibi saklanan ada Google’da da gözükmüyor

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir