Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: “İzin Verilmezse Maça Çıkmayacağız”

Süper Kupa Finali öncesinde, Suudi Arabistan yönetiminin sahada Atatürk pankartı ve İstiklal Marşı’na izin vermediği iddia edildi. TFF, yaptığı açıklamada ‘Bu konuda yapılan dezenformasyona itibar etmeyiniz’ ifadelerine yer verdi. 

Kadir Çetinçalı’nın aktardığı son dakika haberine göre, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek maça çıkmak için Atatürk tişörtlerini şart koştu.

Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da oynanacak olan Süper Kupa Finali öncesinde skandal bir iddia gündeme bomba gibi düştü.

Süper Kupa Finali’nde , Atatürk posterine, İstiklal Marşı’na Yurtta Sulh Cihanda Sulh pankartına ve Atatürk tişörtüne izin verilmediği söylendi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF),  ‘Maçı Türk Bayrağımız huzurunda, 100. Yıl Kutlama Etkinlikleriyle, Şehitlerimiz için saygı duruşuyla ve sanatçı Norm Ender’in okuyacağı İstiklal Marşımız ile başlayacaktır. Bu konuda yapılan dezenformasyona itibar etmeyiniz’ ifadelerini kullandı.

Kadir Çetinçalı, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in “Atatürk tişörtleri ile ısınmamıza izin verilmez ise maça çıkmayacağız.” açıklamasını yaptığını paylaştı.

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir