Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 kılıfları internete sızdı, pek çok gizem böylece çözüldü

Samsung’un bir sonraki katlanabilir akıllı telefonları olacak olan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinin piyasaya sürülmesi için bir aydan biraz fazla zaman kaldı. Az zamanın kalması, telefonların artık hazır olduğunu ve iş ortakları ile paylaşıldığı anlamına geliyor. Yani kılıflarının ortaya çıkmaması için aslında hiçbir sebep yok. Kaldı ki bu kılıflar da sızmış durumda. Yani önümüzdeki 1 ay içinde bu 2 yeni telefonla ilgili daha fazla bilgi alacağız.

Kılıfların ortaya çıkmış olması elbette telefonların neye benzeyeceğine ilişkin fikir veriyor. MobileFun tarafından yayınlanan görüntülere göre Galaxy Z Fold 4, arkada 3’lü kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak ve telefonun genel görünüşü Galaxy Z Fold 3’ten pek de farklı olmayacak.

S Pen desteğine sahip olacak kılıfın da yer alması, Galaxy Z Fold 4’ün beraberinde S Pen’i de getirebileceğini gösteriyor.

Öte yandan S Pen’in yanı sıra daha ilginç olanı Samsung’un Galaxy Z Fold 4 için bir ekran koruyucu sunacak olması. Bunun cihaza önden eklenmiş olup olmayacağını ise göreceğiz.

Z Flip 4 içinse birçok renkte silikon kılıfın yer aldığını görüyoruz. Bunların bazıları halkalı versiyon olacakken, kimilerinde de kayış gibi bir aksesuar yer alıyor. Bunların neler olduğunu telefonların piyasaya çıkmasının ardından göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.