Hande Yener: “Konuşulmuyorsan sıkıntı var demektir”

Milliyet Gazetesi’nden Seçkin Şenvardar’n haberine göre Yener, sağlık durumu hakkında bilgi verdi ve sahne kostümleri tartışmasıyla ilgili bir yorumda bulundu.

Ünlü şarkıcı, “Şu anda iyiyim. Sargıyı çıkardılar. Bir hafta daha topuğuma basarak idare edeceğim. Ondan sonra devam” dedi.

‘KONUŞULMUYORSAN SIKINTI VAR DEMEKTİR’

Tekerlekli sandalyeyle sahneye çıkması üzerinden sahne kostümü ve şovları konusuna değinen şarkıcı, “İşimi çok seviyorum. Sevenlerimi heyecanlandırmayı da seviyorum. Sahne şov dünyası, orada şovumuzu yapıyoruz. Konuşulacaksın tabii, konuşulmuyorsan sıkıntı var demektir. Böyle bir derbi gibi olmak zorunda. Yarısı olmuş diyecek yarısı olmamış diyecek, o zaman zaten başarı vardır.

İnsanların gözlerinin alışması diye bir şey var. Biz şimdi ilk kez yaptığımızda tuhaf geliyor ama sonra gözler alışıyor. Polemiksiz yeni tarzımız bu. Kostümler, sahne şovları” ifadelerini kullandı.

TAKINTILI HAYRAN KONUSU HAKKINDA KONUŞTU

Son zamanlarda ünlü isimlerin yaşadığı takıntılı hayran tarafından taciz edilme konusuyla ilgili de soru alan ünlü şarkıcı, kendisinin de benzer şeyler yaşadığını belirterek, “Çok agresifleştim. Sokakta oldu. Bindiğim otobüste oldu. Başkalarına da yapılırken görüyorum. Çoğu yerde denk geliyor. Yolda yürüseniz laf atıyorlar, peşinize takılıyorlar. Bunlar her genç kızın, her kadının başına gelen hikayeler. Hepimiz paranoyak olduk. Sokakta arkamıza bakarak yürüyoruz. Böyle savaşçı olarak büyüdük, yaşadık. Bütün kadınlar bu şekilde. O yüzden hep kendimizi korumak zorunda kalıyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.