Hangi kara yolunda çalışma var? 7 Temmuz Perşembe kara yollarında son durum

Günü ailesiyle ya da iş için yollarda geçirecek olan vatandaşlar, kara yollarındaki son durumu merak ediyor.

Geçecekleri güzergahta çalışma olup olmadığını merak edenler, bu mevzuda en net bilgilere ulaşmak istiyor.

Vatandaşlar yollarda sorun yaşamamak, ya da geç kalmamak için, “Hangi kara yolunda çalışma var?” sorusunu araştırıyor.

Peki, Hangi kara yolunda çalışma var?

İşte kara yollarında son durum..

Kara yollarının üretim, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen kesitlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, Ankara-Niğde Otoyolu’nun Kırşehir irtibat yolu 2. kilometresindeki imal çalışmaları nedeniyle Kırşehir istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım denetimli sağlanıyor.

Mudanya-Gemlik yolunun 19-25. kilometrelerinde kavşak üretim çalışmaları sebebiyle ulaşım servis yolundan gerçekleştiriliyor.

Edirne-İstanbul yolunun 32-35. kilometrelerinde Selimpaşa Köprülü Kavşağı üretim çalışmaları hasebiyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları değer taşıyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34. kilometrelerinde (Büyükeceli ve Yanışlı arası) patlatmalı üretim çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatlerinde ulaşım denetimli devam edecek.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 22-26. kilometrelerindeki üretim çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sürdürülüyor.

Baladız-Isparta yolunun 25. kilometresinde Miryokefalon Kavşağı kolundan Isparta Kent Hastanesi gidiş istikameti demir yolu hemzemin geçit bakım çalışması hasebiyle trafiğe kapatılacak. Bu kesimde şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Cide-Şenpazar-Ağlı yolunun 47-69. kilometrelerinde, çeşitli kısımlardaki sel tahribatlarının yapım-bakım ve tamir çalışmaları nedeniyle ulaşıma denetimli müsaade veriliyor.

Elazığ-Bingöl yolunun 5-9. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım denetimli devam ediyor.

Batman-Kurtalan-Siirt yolunun 20-25. kilometrelerinde imal, bakım ve tamir çalışmaları münasebetiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı sağlanıyor.

Tokat-Sivas yolunun 37-42. kilometrelerindeki imal çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli gerçekleştiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.