Mine Tugay’dan yalnızlık açıklaması: “Ben yalnız değilim”

Özel hayatını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden güzel oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorduğu soruları yanıtladı. Bir takipçisinin “Neden hep yalnızsın?” sorusuna yanıt veren Tugay verdiği cevapla herkesi hayretlere düşürdü.

Bir çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Sık sık takipçileriyle etkileşim halinde olan Tugay, 3.8 milyon takipçisiyle fenomenliğe oynuyor.

mine tugay

“BAŞIMA GELİNCE İNANIYORUM”

Medcezir dizisindeki rolüyle de büyük bir hayran kitlesi oluşturan başarılı oyuncu, takipçilerinden gelen soruları samimiyetle yanıtladı. Takipçisinden “Nazardan korkmuyor musun?” sorusuna “Başıma gelenlerden sonra ara ara inandığım oluyor” cevabını verdi.

mine tugay

“YALNIZ DEĞİLİM”

43 yaşındaki başarılı oyuncu, özel hayatıyla ilgili takipçisinden gelen bir soruya yanıt verirken, gündeme bomba gibi düştü. Takipçisi “Neden hep yalnızsın?” sorusunu sorunca Tugay “Yalnız kalmayı birçok insana göre daha çok sevdiğim kesin ama yalnız değilim. Sadece özel hayatımı paylaşmayı sevmiyorum” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Güngören Belediye Başkanı Demir’den damadın şakacı arkadaşlarına jet yanıt!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.