Şiddet gördüğünü açıklamıştı! Kutsi’nin eşi Sibel Ülker’den yeni açıklama

“Bir yılı aşkın müddettir çocuklarımla birlikte gördüğüm ruhsal şiddet ve manipülasyonların hepsini vakti geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım” diyen müzikçi Kutsi’nin eşi Sibel Ülker, toplumsal medya üzerinden yeni bir açıklama yaptı.

Dün akşam Intagram hesabından yaptığı paylaşım ile şiddete uğradığını açıklayan müzikçi Kutsi’nin eşi Sibel Ülker, “Bir yılı aşkın müddettir çocuklarımla bir arada gördüğüm ruhsal şiddet ve manipülasyonların hepsini vakti geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım. Şu an söyleyeceğim tek şey; kimi beşerler gerçek hayatta daha düzgün oyuncu ve o maskelerin altına hiç bilmediğiniz yüzleri var” demişti.

Siber Ülker, daha sonra yeni bir açıklama yaptı ve yazdıklarının yanlış anlaşıldığını söyledi.

Ülker “Dünkü yaptığım paylaşım büsbütün yanlış anlaşılmıştır. Paylaşımımda sevgili eşim Kutsi’nin ismi dahi geçmemiştir. Kendisiyle boşandığımız üzere bu türlü bir durum kelam konusu dahi değildir. Husus zati Kutsi’yle evli olduğum için etraftan yapılan manipüle ve baskılarla alakalıdır. Yüzlerinde bir maskeyle bana oyunculara taş çıkartan performans sergileyip gerimden çevrilen işlerdir. Kapalı olan Instagram sayfamdan yaptığım bu paylaşımın bu türlü yorumlanarak yayılmasına ve gündemi meşgul etmesine üzgünüm” sözünü kullandı.

* 8 yıllık eşi Sinem Bayraktutar’ı oyuncu Feyza Çıpa ile aldatan müzikçi Kutsi, geçen yıl başrolünü oynadığı ‘Benim Adım Melek’ dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker ile Gaziantep’te sessiz sedasız evlenmişti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.