Ünlü Trader Açıkladı: Bu Kripto Para ile Yüzde 20.000.000 Kazandı!

Ünlü Bitcoin savunucusu, trader ve eski broker Max Keiser kısa bir süre önce Twitter’a girerek Bitcoin varlıklarından elde ettiği şaşırtıcı kâr artışını kutladı. 2011’den bu yana sadık bir destekçi olan Keiser, kripto para birimi Bitcoin’in dönüştürücü potansiyeline olan inancını vurgulayarak önemli kazançlarına ilişkin görüşlerini paylaştı.

Keiser, devasa kripto para getirisi elde etti

Max Keiser Twitter’da 2011’den beri Bitcoin sahibi olduğunu ve %20.000.000’luk olağanüstü bir değer artışına tanık olduğunu açıkladı. Sahip olduğu miktarı tam olarak açıklamaktan kaçınmasına rağmen, Keiser’in uzun vadeli yatırımı olduğu tahmin edilmekte. Açık bir Bitcoin maksimalisti olan Keiser, Satoshi Nakamoto’nun ortadan kaybolmasından üç yıl sonra kripto paranın gizli potansiyelinin büyüsüne kapıldı. Bitcoin’in 2020’den bu yana fiyatının %106 artmasıyla Keiser, kripto varlığın dönüştürücü gücünü gören ilk inananların bir kanıtı olarak duruyor.

Keiser bir dizi tweet’te, 220.000 dolarlık uzun vadeli Bitcoin fiyat tahminine olan güvenini dile getirdi. Hatta bir “Tanrı mumunun” Bitcoin’i tek bir önemli hareketle 100.000 dolara çıkarma olasılığını bile öne sürdü. Keiser’in iyimserliği, Reddit’te Katar Yatırım Otoritesi’nin 500 milyar dolarlık potansiyel Bitcoin yatırımı hakkında dolaşan söylentilerle besleniyor. Keiser, altcoinleri ve altını eleştirme fırsatı buldu ve her ikisinin de Bitcoin karşısında sıfıra doğru eğilim göstermeye devam edeceğini iddia etti. Lider kripto para birimine verdiği sarsılmaz destek, Bitcoin meraklıları arasındaki daha geniş bir duyguyu yansıtıyor.

BTC’nin piyasa değeri Berkshire Hathaway’i geçti

Bu sırada hafta sonu hem Bitcoin hem de fiziki altın önemli fiyat artışları yaşadı. Bitcoin 42.000 dolara ulaşırken altın da 2.130 doları aştı. Risk sermayedarı Anthony Pompliano bu artışı, Federal Rezerv’in para politikasını daha da gevşeteceği beklentisiyle, itibari para birimleri ve para biriminin değer kaybetmesiyle ilgili endişelere bağlıyor. Bitcoin, 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 doların altında işlem görmesine rağmen, piyasa değeri açısından Berkshire Hathaway’i geride bıraktı. Berkshire Hathaway’in 788 milyar dolarlık değerine kıyasla Bitcoin’in şu anda 813,5 milyar dolar değerinde olmasıyla, kripto para biriminin dayanıklılığı Bitcoin topluluğu içindeki güveni artırdı.

Bitcoin’in başarısı karşısında, uzun vadeli sahipleri varlıklarını satmayı reddederek kararlılıklarını sürdürüyor. Bu kararlılık, BlackRock ve Fidelity gibi finans kuruluşlarının Bitcoin’lerini satın almalarını engelleme arzusundan kaynaklanıyor. Her iki kurum da Bitcoin spot ETF’leri için onay istedi ve Ocak 2024’te potansiyel onaylar bekleniyor ve Bitcoin’in fiyatında önemli bir artış vaat ediyor. Bitcoin şüphecilere meydan okumaya ve manşetlere çıkmaya devam ederken, Max Keiser’in yolculuğu kripto para biriminin potansiyeline olan kalıcı inancın bir kanıtı olarak duruyor. Kurumsal ilgi ve düzenleyici gelişmeler de dahil olmak üzere kripto alanındaki gelişen dinamikler, Bitcoin’in daha geniş çapta benimsenme ve kabul görme yolculuğunun ortaya çıkan anlatısına katmanlar ekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir