Victor Nelsson: Ligdeki performansımız kabul edilemezdi

Galatasaray’ın Danimarkalı stoperi Victor Nelsson, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. Geçen sezonki takım performansı hakkında öz eleştiride bulunan yıldız isim ‘Kabul edilemezdi’ dedi.

“Kamp iyi geçiyor. Bu kampta kendimi iyi hissediyorum. Antrenman ve maçlar açısından biraz zorlayıcı. Kamp dönemlerinin böyle olması gerekiyor. Zorlansak da takım için böyle olması daha iyi. Tatilden yeni döndük ve fiziksel olarak tam formumuzda değiliz. Yavaş yavaş yüzde yüzümüze doğru geliyoruz. Ben ayın dördünde döndüm. Takım daha önce toplanmıştı. Zamanla çok daha iyi bir noktaya geleceğimize eminim.”

Okan Buruk ile ilgili konuşan yıldız stoper şu açıklamalarda bulundu: “Onu sevdiğimi söyleyebilirim. Takıma göze hoş gelen bir futbol oynatmak istiyor. İleride baskı yapan bir takım istiyor. Saha dışında onunla birkaç kez konuşma fırsatım oldu. İyi bir insan ve iyi bir lider olduğunu düşünüyorum.”

“LİGDEKİ PERFORMANSIMIZ KABUL EDİLEMEZDİ”
“Çok maç kazanmamız gerekiyor. Geçen sezon ligdeki performansımız kabul edilemezdi. Yeni sezona tamamen farklı bir mantalite ile başlamamız lazım. Bu yorucu olacak, çok fazla çalışmamız gerekecek. Mümkün olduğunca maç kazanmamız gerekiyor. Her gün antrenmanlarda ve maçlarda çok sıkı çalışıp şampiyon olacağımızı ümit ediyorum.”

“MARCAO İLE GİTMEDEN ÖNCE BİRKAÇ KEZ GÖRÜŞTÜM”
“Marcao ile gitmeden önce birkaç kez görüştüm. Kendisine iyi dileklerimi ilettim. Belki gelecekte onunla rakip olacağız. Futbol böyledir. Onun için en iyisini diliyorum. Galatasaray’da biz takım olarak devam ediyoruz. Yeni partnerlerim var. Her ikisi de iyi oyuncular.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.