Weepay Sanal Pos Çözümleri

Weepay En kolay entegrasyon çözümleri ile, müşterilerine tüm kredi kartlarına güvenli bir şekilde Sanal POS ile ödeme ve taksit imkanı sağlayan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu lisanslı ödeme kuruluşu entegratörüdür. Siz işinizi büyütürken, Weepay ödemelerinizi ertesi gün hesabınıza geçiyor.

Weepay kurumsal sanal pos ve bireysel sanal pos hizmetleri ile online ödemeyi herkesin kullanabileceği şekilde geliştiren ve müşterilerinin memnuniyetini her geçen gün arttırmayı hedefleyen bir online ödeme sistemidir. Müşterilerimizin yaşadığı problemleri çok iyi biliyorlar ve hedeflerini buna göre belirliyorlar. Sürekli gelişerek sektördeki karışık online ödeme algısını değiştirmeyi hedefliyorlar.

E-ticaret sistemi olmayan fakat internet üzerinden bireysel satış yapan kullanıcılara da hizmet sağlıyorlar. Forum siteleri, instagram, facebook, blog siteleri gibi platformlar üzerinden satış gerçekleştiren kullanıcılar için de link ile ödeme imkanı sunuyorlar. Weepay’e üye olup banka hesabı ve kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra kısa bir onay süreci gerçekleşiyor. Sonrasından tüm banka kartlarından taksitli veya tek çekim seçenekleri ile satış işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir