Provokatöre Zafer Partisi sahip çıktı

  •     HABER7

Dün İstanbul’da, Gazze’ye destek için yüz binlerce kişi yürüyüş yaptı. “Şehitlerimize Rahmet, Filistin’e Destek, İsrail’e Lanet” yürüyüşü sonrası ise büyük bir provokasyona imza atıldı. Şişhane’de “Kelime-i Tevhid” bayrağı taşıyan İsmail Aydemir, provokatörlerin hedefi oldu. Aydemir, yürüyüş sonrası evine dönüş yolunda yumruklu saldırıya uğradı. 

ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

İsmail Aydemir’e saldıran şüpheli bölgede görev yapan trafik polisi tarafından yakalandı. Gözaltına alınan şüpheli şahsın Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrencisi Ege Akersoy olduğu öğrenilirken, Akersoy Karaköy Polis Merkezi’ndeki işlemlerinin ardından sevk edildiği hakimlikçe tutuklandı.

AVUKATLIĞINI ZAFER PARTİLİ İSİM ÜSTLENDİ

“Şehitlerimize Rahmet, Filistin’e Destek, İsrail’e Lanet” yürüyüşü sonrası vatandaşa saldıran provokatöre Ümit Özdağ’ın genel başkanlığını yaptığı Zafer Partisi sahip çıktı. Zafer Partisi Basından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Avukat Sevdagül Tunçer, Ege Akersoy’un babası ile görüşerek avukatlığını üstlendiğini duyurdu.

Sosyal mödya hesabından konuya ilişkin paylaşım yapan Tunçer şu ifadeleri kullandı;

1 ay sonra mezuniyet sınavları olan gencecik bir mühendis adayını bugün Metris Cezaevine gönderip bu vatana küstürmenize izin vermeyeceğiz. Babası ile görüştüm ve Ege’nin avukatlığını üstlendim. Türk evlatları da sahipsiz değildir! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir