Trafiği tehlikeye atarak araç süren birçok sürücü gün içinde kazalara sebebiyet verebiliyor. Kendi ve aracındakilerin canını hiçe sayan bu sürücüler, ayrıca diğer araçlardaki kişileri de tehlikeye atıyor. O kişilerden biri D100 karayolunda görüntülendi. Kartal-Maltepe istikametinde giderken diğer araçlara sağlı sollu makas atan sürücü, diğer araçtaki şoförlerin de sürüş halindeyken endişelenmesine sebebiyet verdi. Bir diğer sürücü o anları kayda alırken, o sürücü plakasından bulunarak gözaltına alındı. Sürücünün öncesi ve sonrası görüntüsü sosyal medyada gündem oldu.
Trafik canavarının öncesi ve sonrası haline beğeni yağdı
![](https://www.sagliklivefit.com/wp-content/uploads/2024/01/trafik-canavarinin-oncesi-ve-sonrasi-haline-begeni-yagdi-GWzuv5V7.jpg)